משכנתא לעסקים

הגיע הזמן לרכוש נכס לעסק?

רוצה לרכוש נכס לשימוש אישי של העסק? יש לך עסק והגיע הזמן להפסיק לשלם שכירות לאחרים? חשבת לרכוש נכס על שם החברה? מעוניינת לרכוש נכס נדל"ן על שם העסק לטובת השקעה?

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

המודל של כלכלידר חוסך בממוצע
270,000 ש"ח במשכנתא אחת!

מהי משכנתא לעסקים?

משכנתא לעסקים היא הלוואה לצורך רכישה של נכס לשימוש מסחרי, אישי ולטובת רכישות להשקעה. כמו בכל משכנתא, הנכס ממושכן ומהווה בטוחה להחזר ההלוואה, אך כמעט בכל שאר הפרמטרים, משכנתא לעסקים היא שונה ממשכנתא למגורים!

מתי יש צורך במשכנתא לעסקים?

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

מודל כלכלידר

0 +

שנות נסיון

0

סך משכנתאות

0

חסכון ממוצע למשכנתא אחת

במה משכנתא לעסקים שונה ממשכנתא שניתנת ללווה פרטי למגורים?

הבנקים מבחינים בין משכנתא למגורים שניתנת ללווים פרטיים, לבין משכנתא לעסקים שניתנת לחברות או ללווים שרוכשים נכס לפעילות עסקית.

ראשית, במשכנתא לעסקים הבנק אינו מחויב לבנות את המשכנתא על בסיס מסלולים מסוימים. בנק ישראל מאפשר לבנק להציע משכנתא לעסקים כמעט בכל מבנה, על פי שיקול דעתו. לכן, מנעד האפשרויות הוא רחב וחשוב לנהל עם הבנק משא ומתן מקצועי כדי להגיע לאפשרות המשתלמת ביותר.

שנית, במשכנתא לעסקים הבנק לא יסתפק בבחינת הכנסות אלא יבקש לראות דוחות רווח והפסד של החברה על מנת להעריך את יכולתה לעמוד בהתחייבות. נוסף על בחינת הדוחות הכספיים, הבנק יעריך את תזרים המזומנים שהנדל"ן המסחרי צפוי לייצר.

אם מדובר בנכס מסחרי להשקעה, הבנק ידרוש ששכר הדירה החודשי, יעלה על החזר המשכנתא החודשי. הבנק יבחן גם את הענף שבו פועלת החברה ואם מדובר בענף שנתפס כמסוכן, הבנק יהסס לאשר משכנתא או ידרוש ערבויות ובטוחות מוצקות יותר.

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

מודל כלכלידר לרכישת נכס מסחרי עם משכנתא

המודל הפיננסי של כלכלידר לוקח בחשבון ומשקלל את כל הפרמטרים הרלוונטיים למשכנתא העסקית שלך: היקף ההון העצמי, מקורות ההחזר החודשי, התוכניות הכלכליות שלך לשנים הבאות, רמת הסיכון המקסימלית שלך, מרווחי הביטחון הדרושים לך והתשואה שאתה זקוק לה כדי לממש את מטרות העסקה.

המודל מפיק את מבנה המשכנתא האידיאלית עבורך, או מספר חלופות שניתן לדון בהן עם מומחה כלכלידר. לאחר מכן, המודל מאתר את הבנק והסניף שיוכלו להציע למשכנתא שלך את ההצעה הטובה ביותר, היום.

חשוב לדעת: לא כל סניף בנק מתאים למשכנתא עסקית. בנוסף, גם אם סניף הבנק מיומן במשכנתאות עסקיות, טיב ההצעה משתנה מחודש לחודש. מודל כלכלידר יאתר את הסניף המשתלם ביותר עבורך, בכל רגע נתון!

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

השירות המקצועי של כלכלידר

מומחים במשכנתאות וגם בכלכלת המשפחה

יחס אישי, זמינות מלאה, וליווי צמוד לאורך כל הדרך

מקצוענים במשא ומתן עם כל נותני המשכנתאות

מי עומד מאחרי כלכלידר?

נעים להכיר, אני יניב צנחני, יועץ בכיר למשכנתאות וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל. אני עוסק בתחום מעל 10 שנים מתוך תחושת שליחות עמוקה ומוביל את כלכלידר על בסיס המודל שפיתחנו בחברה. בנוסף, אני מרצה במכללות להכשרת יועצי משכנתאות ובפני סטודנטים לכלכלה. נכון להיום, ממוצע החיסכון שלנו למשכנתא אחת, עומד על 270,000 ₪ בזכות מודל כלכלידר.

למה לקחת משכנתא עסקית עם מודל כלכלידר?

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

רוצים ליווי מקצועי של מומחה משכנתאות?
כלכלידר לשירותכם! בואו נדבר 🙂

מענה ישיר

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן