משכנתא לכל מטרה

זקוקים להלוואת משכנתא לכל מטרה?

נעים מאוד, אנחנו כלכלידר, ובזכות המודל הייחודי שפיתחנו בעשור האחרון, נדאג לכם לפתרון הטוב ביותר עבורכם, באחריות מלאה.

אחריות מלאה לקבלת משכנתא מותאמת וחסכונית! לא קיבלת, לא שילמת!

איך מתחילים? תשאירו עכשיו כאן פרטים, אנחנו נדאג כבר לכל השאר!

המודל של כלכלידר חוסך בממוצע
270,000 ש"ח במשכנתא אחת!

מי עומד מאחורי כלכלידר?

נעים להכיר, אני יניב צנחני, יועץ בכיר למשכנתאות ולכלכלת המשפחה וחבר בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל. אני עוסק בתחום מעל 10 שנים מתוך תחושת שליחות עמוקה ומוביל את כלכלידר על בסיס המודל שפיתחנו בחברה.

בנוסף, אני מרצה במכללות להכשרת יועצי משכנתאות ובפני סטודנטים לכלכלה. נכון להיום, ממוצע החיסכון שלנו למשכנתא אחת, עומד על 270,000  בזכות מודל כלכלידר.

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

השירות המקצועי של כלכלידר

מומחים במשכנתאות וגם בכלכלת המשפחה

יחס אישי, זמינות מלאה, וליווי צמוד לאורך כל הדרך

מקצוענים במשא ומתן עם כל נותני המשכנתאות

מהי משכנתא לכל מטרה?

משכנתא לכל מטרה היא הלוואה מהבנק, למי שבבעלותם דירה או נכס אחר. מדובר במשכנתא לכל דבר, כך שהנכס מהווה ערבות להחזרת ההלוואה. את ההלוואה מחזירים לבנק בתשלומים חודשיים בתוספת ריבית. בתום תקופת המשכנתא, הנכס משתחרר מהשעבוד לבנק.

השם "משכנתא לכל מטרה" מסמל את העובדה שניתן לבקש את ההלוואה לצורך מטרות שונות ומגוונות: כיסוי הלוואות קיימות, הוצאות חד פעמיות כמו שיפוץ, טיול משפחתי, בר / בת מצווה, חתונה ועוד.

עם זאת, חשוב לדעת שלא כל מטרה תאושר על ידי הבנק! הגשת הבקשה באמצעות כלכלידר, תבטיח שהבקשה שלכם תיבנה בהתאם לדרישות הבנק, על מנת שגם תקבלו אישור וגם תוצא לכם הריבית הטובה ביותר בשוק.

גם אם כבר יש משכנתא על הנכס שלכם, ניתן לקבל משכנתא לכל מטרה, מאותו בנק או מבנק אחר. איך מחליטים? בשביל זה כלכלידר כאן.

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

מהו היתרון במשכנתא לכל מטרה לעומת הלוואה רגילה?

היתרון במשכנתא לכל מטרה, לעומת הלוואה רגילה, הוא האפשרות לפרוס את ההלוואה לשנים רבות ובריבית נוחה יחסית, לאור העובדה שההלוואה מובטחת באמצעות נדל"ן.

הבנקים רואים בנכס בטוחה מוצקה ועל כן נוטים להתגמש בסכום ההלוואה, בפריסת התשלומים ובריבית. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מהריבית הטובה ביותר בשוק, חשוב להשתמש במודל כלכלידר שמאתר בכל רגע נתון את הבנק והסניף המשתלמים ביותר למשכנתא שלכם.

היכולת ליהנות מהלוואה בסכום גדול, בפריסה לשנים רבות ובריבית נוחה, מאפשרת לשמור על יציבות כלכלית לאורך זמן. בהלוואה רגילה, לעומת זאת, תידרשו להחזיר את הכסף בזמן קצר ובריבית גבוהה יותר, מה שעלול ליצור "מחנק" כלכלי ולהביא אתכם במהרה לצורך בהלוואה נוספת.

איך מתחילים? בשיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות.

מודל כלכלידר

0 +

שנות נסיון

0

סך משכנתאות

0

חסכון ממוצע למשכנתא אחת

מהו מודל כלכלידר למשכנתא לכל מטרה?

המודל הפיננסי של כלכלידר לוקח בחשבון ומשקלל את מכלול הנתונים הכלכליים האישיים שלכם: הכנסות, הוצאות, התחייבויות, תוכניות כלכליות לעתיד, סיכונים ומרווחי הביטחון הדרושים לכם.

נבחן את יכולת ההחזר שלכם כיום והיכולת החזויה שלכם על ציר הזמן, לאור כלל הנתונים.

בנוסף, נחשב את הסכום הדרוש לכם עכשיו, את שווי הנכס ואת המשכנתא הקיימת, אם יש. לבסוף נפיק באמצעות מודל כלכלידר את מבנה ההלוואה הטוב ביותר עבורכם, שיבטיח לכם עמידה במכלול ההתחייבויות תוך שמירה על רווחה כלכלית.

בשלב הסופי, מודל כלכלידר מאתר את הבנק והסניף שיכול להציע לכם את הריבית והתנאים הטובים ביותר. חשוב לבחור גם את הבנק וגם את הסניף הנכונים, כדי ליהנות מהריבית הטובה ביותר בשוק!

מודל כלכלידר משכנתא לכל מטרה

מודל כלכלידר לכיסוי הלוואות באמצעות משכנתא לכל מטרה

אם יש לכם הלוואות וגם נדל"ן בבעלותכם, כמו דירת מגורים, כדאי לבחון משכנתא לכיסוי הלוואות.

גם אם הדירה שלכם עדיין תחת משכנתא, ניתן לקבל עבורה משכנתא נוספת או להגדיל משכנתא קיימת. כך, אפשר גם לפרוס את ההתחייבויות שלכם לשנים רבות יותר וגם להקטין את גובה הריבית שאתם משלמים. ההלוואות השונות יוחלפו בהלוואה אחת, בתנאים הנוחים ביותר.

כתוצאה מכך ניתן לחסוך תשלומי ריבית של עשרות עד מאות אלפי שקלים! בנוסף, תוכלו להגדיל את ההכנסה הפנויה, ליהנות מרווחה כלכלית ולהימנע מהצורך בהלוואות נוספות בעתיד.

רוצים ליווי מקצועי של מומחה משכנתאות?
כלכלידר לשירותכם! בואו נדבר 🙂

מענה ישיר

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן