אודות

נעים להכיר, אנחנו כָּלכָּלידֵר!

השירות של כלכלידר מבוסס על מודל פיננסי מוכח, שפיתחנו כמומחים בתכנון משכנתאות וניהול כלכלת משפחה. המודל שלנו מאפשר לנו להתאים לכל זוג (או יחיד) שמצוי לקראת משכנתא, לבחור במשכנתא המשתלמת ביותר עבורו, כזו שתבסס עתיד כלכלי בטוח ותסייע לקדם את מכלול השאיפות בחיים.

מודל כלכלידר פותח כדי להציע לנוטלי משכנתא, פתרון מדעי לעסקה החשובה ביותר בחייהם. לרוב, דירה היא הנכס הגדול והיקר ביותר שבבעלות המשפחה, והחזרי המשכנתא הם סעיף נכבד מההוצאות החודשיות (לעתים קרובות זהו סעיף ההוצאה הגדול ביותר).

נוסף על כך, המשכנתא היא מחויבות שמלווה את בעליה לשנים רבות, דרך תקופות שונות בחיים.

לכן, ישנה חשיבות עצומה לתכנון נכון של משכנתא, שימנע טלטלות כלכליות ומשפחתיות.

בנוסף, משכנתא היא אחרי הכל מוצר, מוצר יקר מאוד, שרוכשים מהבנק. צרכנים חכמים רוכשים מוצרים חשובים מתוך ידע ומומחיות, ולא בפזיזות שתעלה ביוקר. לכן, את מודל כלכלידר פיתחנו מתוך תחושת שליחות לקידום צרכנות נבונה ואחראית, ומודעות לתכנון פיננסי בריא.

המספרים מדברים

אנחנו גאים להציג חיסכון ממוצע של 270,000 ש"ח, בטווח הארוך, לכל זוג (או יחיד) שליווינו בהליך קבלת המשכנתא. מניסיוננו, אנחנו יודעים שלא מדובר רק בחיסכון כספי אלא גם בחיים רגועים ובטוחים יותר.

מבין הלקוחות שנעזרו במודל כלכלידר למחזור משכנתא קיימת, 85% חסכו יותר מ- 150,000 ₪.

מודל כלכלידר פועל בשוק המשכנתאות מזה שנים וסייע כבר למאות משפחות. המודל שלנו תמיד מעודכן במה שקורה בשוק ובהתפתחויות האחרונות שיכולות לספק ערך ללקוחות שלנו.

גם לאחר שבנינו ללקוח משכנתא אידיאלית בעזרת מודל כלכלידר והצבענו על הבנק והסניף האידיאליים, המשימה לא הסתיימה. אנחנו שוחים ברזי המשא ומתן, אי אפשר לעבוד עלינו ואנחנו יודעים להפיק מהסניף את ההצעה הטובה ביותר. זה בדיוק מה שחסר ללקוחות שעומדים מול המערכת הבנקאית בעסקה הגדולה בחייהם.

בכלכלידר לא מאמינים בפתרונות קלים. נכון, לפעמים יש צורך בעסקה מהירה ואנחנו נרתמים לעניין בכל הכוח. עם זאת, אנחנו תמיד מקפידים לבצע את הבדיקה המעמיקה ביותר של כלל האפשרויות והחלופות כדי לבחור עבור הלקוח את הטובה ביותר. לא תמיד ההצעה הראשונה או הקלה ביותר להשגה, היא הנכונה.

אנחנו מאמינים בשירות שלנו עד כדי כך, שאנחנו שמחים להישאר זמינים ללקוחות שלנו תמיד, לכל שאלה או התייעצות. כן, גם שנים אחרי קבלת המשכנתא!

על מייסד כלכלידר, יניב צנחני

יניב צנחני, התחיל את דרכו כיועץ בתחום האשראי וההלוואות לעסקים. עם השנים והניסון המצטבר בליווי עסקים במשבר, הבין שבמקרים רבים הסיבה למשבר המזומנים, היא לאו דווקא ההתנהלות העסקית, אלא גם ניהול משק הבית.

בחינה לעומק של משק הבית, מעלה שסעיף הדיור הוא ההוצאה המכבידה ביותר ולעתים היא הסיבה המקורית לבעיה כלכלית מתגלגלת שמשליכה על כלל היבטי החיים, האישיים והמקצועיים.

מתוך הבנה זו, יניב ייסד את כלכלידר, על מנת להציע לכל לווה (יחיד/ה או זוג), את המשכנתא הנכונה שעמה ניתן יהיה להתקדם לעתיד בטוח ויציב, אישית, משפחתית ומקצועית.

מאז שנוסדה כלכלידר, יניב הוביל מאות לווים למשכנתא נכונה ומלווה אותם אישית גם בשנים שלאחר מכן, מתוך תחושת שליחות ואמונה עמוקה ביכולת להשפיע לטובה על איכות החיים ועל עתיד הלקוחות.

אנו מאחלים לכם הצלחה ברכישת הדירה
ותמיד כאן לשירותכם,
צוות כלכלידר

מנכ"ל כלכלידר, יניב צנחני, מתארח בתוכנית "לבחור נכון"

מענה ישיר

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן