תהליך ייעוץ משכנתא

יועץ משכנתא. שומר הראש האישי שלך - ליווי יד ביד יוצר חיסכון ענק

תופעת אי עמידה בתשלומים ובהוצאות החודשיות לצערנו כבר דיי בשגרה של רובנו, החשיבה שלנו עובדת דיי הפוך, על הוצאה קטנה אנו יודעים לבדוק, להתייעץ ולחפור עוד ועוד אך כשמדובר בהוצאה הכי גדולה בחיים שלנו, לקיחת משכתא והתחייבות לעסקה של מאות אלפי שקלים לאורך שנים רבות בחיינו, כאן אנו כבר דיי מחפפים, הסיבה לכך שאנחנו חושבים לרוב, מה כבר יכול להיות החיסכון, מה יהיה באמת שונה וכמה יועץ משכנתא מסוגל לחסוך לי. אני אסיים בכך שאומר שבקניית נכס לא משחקים, לוקחים יועץ משכנתא מומחה, אמין בעל ניסיון רב בכל השפה הבנקאית ויודע להסתכל על התמונה המלאה ולראות דברים הכרחיים נוספים.

ייעוץ משכנתא מקצועי מסוגל לחסוך לכם בממוצע 150,000 שקל ולרוב הרבה יותר במשכנתא ובעוד הרבה דברים נוספים

קניית בית יכולה להסתיים בחוויה אדירה אבל גם בבעיה לא קטנה.

ישנו תהליך מאתגר המלווה בלא מעט חששות, סביר להניח שלרובכם כל עולם המשכנתא ממש יהיה סינית ולחלק המבין יותר לא באמת מבין מה הוא לא יודע לעשות, כך או כך, כמו שלבית משפט לא הולכים בלי עורך דין מומחה לתחום המדובר כך גם בעולם המימון משכנתא ובניית תוכנית נכונה למשפחה לא פועלים ללא יועץ משכנתא מנוסה אשר חיי ונושם יום יום את העולם הזה.

שלבי התהליך הייעוץ והליווי לקראת קבלת המשכנתא

מפגש ראשון

לפני המפגש הראשון יועץ המשכנתאות יארגן איתכם את כלל המסמכים הרלוונטים לבחינת המצב הכלכלי ולקבלת המשכנתא,

דפי עובר ושב, תלושי שכר, ריכוז הלוואות ועוד מסמכים רלוונטים.

היועץ יבחן את כלל המסמכים, יכיר בזריזות את דפוסי ההוצאות וההתנהלות שלכם, יבין ממכם מה אתם מבקשים ומה מהות העסקה.

היועץ יעלה במהלך הפגישה נקודות חשובות ללקיחה בחשבון אשר יכולות לשנות את פני המצב.

איסוף ותכנון

יועץ המשכנתאות יאסוף נתונים רלוונטים ויחל בתכנון כלכלי.

בשלב הזה היועץ מבין מקצועית מה הן החוזקות והחולשות המדוייקים של המשפחה, היועץ יתחיל לבנות תמהיל ראשוני אשר רלוונטי עבור המשפחה.

סקר שוק

יועץ המשכנתאות ינהל עבורכם סקר ראשוני בין הבנקים השונים למשכנתאות, היועץ יבין אלו בנקים מתאימים עבורכם יותר ואז יבצע התאמה מלאה של התמהיל הרלוונטי עבורכם, היועץ יקח בחשבון את כל הדברים החשובים אישית למשפחה כולל דברים בלתי צפויים אשר היועץ יודע מקצועית לחשב אותם ולקחת אותם בחשבון. היועץ יכין את התמהיל סופית לקראת תהליך מו"מ הדוקים לגבי התנאים והריביות.

ביצוע מו"מ וסגירת התנאים

היועץ ירוץ ויבצע את כל תהליך המשא ומתן, יתווכח וילחם עבורכם לגבי הכל, בסופו של כל זה ידאג לכם גם להתאמה מלאה לביטוחי משכנתא ולהשגה של המחיר הזול ביותר עבורכם.

ליווי חתימות

אחרי שהכל כבר סגור, הבנק מחכה לכם להגיע לחתימות וקבלת המשכנתא, כל זה מתבצע בליווי של היועץ המקצועי על מנת לוודא גם בשנייה האחרונה שהכל נחתם לפי המתוכנן.

Call Now Button דילוג לתוכן